Best Videos

Najlepsze filmiki w sieci

druk wielkoformatowy
Biznes

Wobllery – gdzie znajdują zastosowanie

Reklama dziś otacza nas tak naprawdę z każdej strony, nie tylko w internecie, ale również wszędzie tam gdzie jesteśmy. plakaty, bilbordy reklamowe, ulotki czy gadżety reklamowe z nadrukiem, to wszystko to reklama i choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę na każdym roku się na nią napotykamy. Innym rodzajem reklamy z która również spotykamy się na co dzień, a do której często nie przywiązujemy uwagi są woblery papierowe, i choć widzimy je praktycznie codziennie na pólkach sklepowych wiele osób z pewnością nie wie o czym mowa i co t takiego.

Co to jest wobler i jak wygląda

Wobler reklamowy to najprościej rzecz ujmując kiwak który macha do nas z półek sklepowych i jest nośnikiem reklamy. Jest on pewnego rodzaju ruszającą się przynęta na klienta, wobler poprzez dotyk bądź  podmuch powietrza zaczyna się poruszać i zwraca naszą uwagę, stosowany jest przede wszystkim w sklepach stacjonarnych.

Wobler jest kolorowym i atrakcyjnym dla oka nośnikiem treści reklamowych który jest przyklejony do półek sklepowych. Składa się on z dwóch części pierwsza to niewielki kartonik zawierający treść reklamową druga cześć to ruchome mocowanie, które zwraca naszą uwagę. Woblery ma w swojej ofercie każda większa drukarnia. Mogą mieć one różny kształt i dowolną wielkość oraz kolor. Treść na woblerze to przede wszystkim krótkie hasła reklamowe

Celem marketingowym jest to aby dany produkt przyciągną wzrok klienta do danego produktu, a w efekcie został on kupiony. Choć wobllery nie są dużych rozmiarów to zwracają na siebie uwagę przez to, że się poruszają i w pewnym sensie przemawiają do nas. Woblery umieszczane są na półkach zazwyczaj na wysokości naszego wzroku z informacją o promocji, niższej cenie bądź nowością. W ofercie wielu drukarni dostępne są wobllery papierowe bądź też wobllery pvc, które są zdecydowanie trwalsze i mocniejsze, a także odporne na szkodzenia.

Bardzo często wchodząc do sklepu decyzja o kupnie danego produktu zostaje przez nas podjęta dopiero na miejscu, tutaj duża zasługa należy właśnie do wobllerów które przykuwają nasz wzrok i informują o promocjach oraz rabatach. Jednak może się zdarzyć tak, że zbyt duża ilość takich nośników reklamy może przynieść skutek zupełnie odwrotny, będzie ich za dużo, zmęczą nasz wzrok i przestaną pełnić swoją funkcję.

Wobllery reklamowe czy innego rodzaju produkty z nadrukiem  możemy zamówić w każdej specjalizującej się w tym zakresie drukarni. Najczęściej klient składa swoje własne indywidualne zamówienie co do kształtu koloru oraz treści na wobllerze, a także ich ilości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *