Best Videos

Najlepsze filmiki w sieci

salon fryzjerski ursynów
Moda i Uroda

Jakie profesjonalne zabiegi warto przetestować w salonie fryzjerskim?

Każdy z nas chodzi do fryzjera. Często jedynie chcemy podciąć włosy, ewentualnie zrobić grzywkę i idziemy dalej zajmować się swoimi sprawami. Warto jednak wykorzystać czas, który poświęcamy u fryzjera, aby skorzystać z profesjonalnych zabiegów, które wzmocnią nasze włosy. Poniżej przedstawiamy wszystkie te zabiegi, które koniecznie musisz wypróbować podczas następnej wizyty u fryzjera!

Keratynowe prostowanie włosów.

Keratynowe prostowanie nie służy jedynie prostowaniu włosów. Zabieg ten polecany jest również osobom, których włosy są mocno zniszczone i puszące się, a żaden stylizator nie pomaga w ich ułożeniu. Po zabiegu włosy są proste, lśniące i w naturalny sposób wzmocnione. Zabieg ten wykonuje praktycznie każdy dobry salon fryzjerski ursynów. Cena takiego zabiegu to około 400 złotych. 

Zabiegi na włosy z podczerwienią.

salon fryzjerski ursynów

Dzięki specjalnej prostownicy emitującej fale na podczerwień lub ultradźwięki i utwardzającej specjalny preparat na włosach możesz zapomnieć o suchych włosach. Taka pielęgnacja regeneruje włosy i pobudza cebulki włosów do wzrostu. Jest to więc bardzo dobry sposób na wypadające włosy, dla pań i również dla panów. Warto jednak pamiętać, że pielęgnica nie służy do prostowania włosów. Jest to jedynie sposób na utwardzanie substancji. 

Peeling trychologiczny.

Taki peeling służy do kompleksowego i dokładnego oczyszczenia skóry głowy. Polecany jest on szczególnie osobom, które mają notoryczny problem z łupieżem oraz osobom, które na co dzień stosują stylizatory bez spłukiwania. Peeling trychologiczny jest zabiegiem, który również każdy z nas powinien wykonywać profilaktycznie co parę miesięcy.  W salonach fryzjerskich dostępne są dwa rodzaje peelingów: 

  • peeling skóry głowy z drobinkami złuszczającymi;
  • peeling kawitacyjny (ultradźwięki).

Przed wykonaniem zabiegu powinniśmy skonsultować się z fryzjerem lub kosmetologiem w celu wybrania najlepszego rodzaju peelingu do naszych włosów. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *