Best Videos

Najlepsze filmiki w sieci

dobry fryzjer
Moda i Uroda

Dla kogo keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg który polega na odbudowie struktury włosa, dzięki niemu włosy stają się wzmocnione, odżywione i bardziej gładkie oraz sprężyste. Zabieg ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem w śród kobiet i jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów na włosy. Zabieg keratynowego prostowania włosów powinien być przeprowadzony przez profesjonalny salon fryzjerski tylko wtedy jego efekty będą naprawdę spektakularne i pozostaną z nami na dłużej. Mimo iż keratynowe prostowanie włosów przynosi ogromne efekty nie jest to zabieg który może być wykonany na każdym rodzaju włosów.

Dla kogo keratynowe prostowanie włosów

Zabieg keratynowego prostowania włosów jest od lat zabiegiem bardzo popularnym. Powinien go jednak wykonać tylko dobry fryzjer, który wcześniej będzie potrafił dokładnie zbadać strukturę włosa i ocenić czy dany włos nadaję się do tego zabiegu. Mimo iż zabieg ten polecany jest w zasadzie dla każdego rodzaju włosów, jest kilka przeciwwskazań do tego zabiegu. Jednym z takich przeciw skazań jest to, że włosy są bardzo suche i zniszczone, a także często poddawane zabiegom chemicznym. Innym przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość kosmyków, ich nadmierne kruszenie oraz rozdwajanie.

Natomiast osobami którym najbardziej zaleca się zastosowanie zabiegu z keratyny są osoby posiadające włosy puszące się , elektryzujące czy trudne w układania. Najlepsze efekty pojawią się także na włosach grubych i bardzo kręconych, wówczas efekty keratyny są najbardziej spektakularne możemy zapomnieć o prostownicy a włosy są zdrowe dobrze odżywione i sypkie.

Niestety mogą pojawić się również negatywne sutki keratynowego prostowania włosów takie jak nadmierne ich wypadanie oraz przetłuszczanie się. Inna wadą jaką wskazują klientki jest także krótko trwający efekt, niestety najlepszy efekt jest tylko tymczasowy, zabieg należy powtarzać średnio co 2 – 3 miesiące.

Warto także zwrócić uwagę na to gdzie przeprowadzany jest zabieg, tylko dobry fryzjer przeprowadzi cały zabieg prawidłowo inaczej na skórze głowy może pojawić się świąt oraz rozdwajanie się końcówek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *