Best Videos

Najlepsze filmiki w sieci

kozaki jesienne damskie
Moda i Uroda

Czy buty ułatwiają optyczne wydłużenie sylwetki?

Panie często narzekają na swój niski wzrost, ale można temu zaradzić poprzez techniki optycznego wydłużania, chociażby za pośrednictwem dobrze dopasowanych butów. Kozaczki jesienne to jeden z najciekawszych przykładów. W jaki sposób poprawić symetrię sylwetki obuwiem i czy to praktyka dostępna dla każdej kobiety? Poniżej kilka ciekawych wskazówek ułatwiających dokonywanie świadomych zakupów.

Jak wywołać pewne złudzenie optyczne i wydłużyć sobie nogi?

Obuwie damskie wiosenne na lekkich koturnach, albo po prostu z większym podbiciem to dobra praktyka dla kobiet poszukujących dodatkowych centymetrów. Buty pokrywające całą stopę i wchodzące na łydkę to również optymalne rozwiązanie przy okazji odbijające się na zachowaniu prostej sylwetki. Niektórzy eksperci z branży obuwniczej doradzają, żeby buty odpowiadały kolorem ciału. Wtedy z pewnej odległości kobieta wydaje się wyższa, a wiadomo, że pierwsze wrażenie liczy się najbardziej i trudno później z niego zrezygnować. Damskie botki zimowe spotyka się w kolorze beżowym, coraz popularniejszym właśnie ze względu na nowoczesny trend profilowania sylwetki. Buty powinny stanowić harmonijną linię z sylwetką. Dopiero wtedy wystąpi pozytywny efekt optymalizacji. Wiosenne buty damskie często projektuje się właśnie z myślą o nieco niższych paniach. Oczywiście same buty nie wystarczą. Wyprostowana sylwetka, uniesiona broda i głowa, pewny chód to też praktyki przekładające się na optyczne wydłużenie nóg i na zyskanie większej pewności siebie.

Dlaczego warto połączyć buty z sukienkami dla optymalizacji damskiej sylwetki?

Dobre obuwie doskonale współpracuje z sukienkami, ponieważ wyróżnia kobietę na towarzyskim tle. Sukienka umożliwia lepszą ekspozycję jakościowych butów, szczególnie kozaczków lub sandałów. Sukienki z geometrycznymi wzorami uzupełniają trendy optymalizacji sylwetki damskiej w unikalny sposób. Niektóre sklepy obuwnicze zatrudniają ekspertów potrafiących doradzić we wskazanej materii, więc warto się za nimi przy okazji rozejrzeć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *