Best Videos

Najlepsze filmiki w sieci

pełne usta
Moda i Uroda

Alluzience ABO liquid

Rozwój w sektorze medycznym pozwala także na tworzenie nowoczesnych preparatów, które mają swoje zastosowanie w branży estetycznej. Toksyna botuliniowa, potocznie nazywana też botoksem, ma swoje zastosowanie w gabinetach medycyny estetycznej już od kilku lat. Jednak, jeśli coś jest dobre, nie oznacza to, że nie może być lepsze. W celu stworzenia preparatu do zabiegów estetycznych na miarę aktualnej, dostępne wiedzy medycznej, powstał Alluzience – ABO liquid. Środek nowoczesny i bardziej zaawansowany niż tradycyjna toksyna botuliniowa.

 

W jaki sposób przebiega zabieg przy zastosowaniu ABO liquid

W pierwszej kolejności bardzo ważną rolę odgrywa wywiad środowiskowy. Dla lekarza niezbędne jest uzyskanie informacji, czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu, czy istnieją przeciwwskazania ku jego przeprowadzeniu.

Celem zabiegu jest redukcja kurczliwości mięśni. Pozwala to na redukcję zmarszczek twarzy. Dlatego lekarz dokonuje iniekcji w miejscach, gdzie pojawiły się zmarszczki. Skóra, poprzez blokadę przekaźników impulsów nerwowych, staje się bardziej elastyczna.

Sam zabieg trwa do 20 minut. Dla osób, które obawiają się bólu w jego trakcie przewiduje się znieczulenie miejscowe. Jednak sam zabieg nie należy do bolesnych. Poprzez zastosowanie ABO liqiud, osoby poddane zabiegowi, mogą niemal natychmiast powrócić do swoich zwyczajowych aktywności.

Efekty zabiegu ABO liquid widoczne są najpóźniej do 6 tygodni od momentu wizyty. W wielu przypadkach różnicę w elastyczności skóry dostrzega się niemal od razu. Osoby, które chcą, aby ich skóra zachowała właściwości takie, jak mniejsza ilość zmarszczek, powinny pamiętać, że efekt utrzymuje się do 6 miesięcy. Następnie należy go powtórzyć.

Jakie są zalety ABO liquid?

Przede wszystkim preparat ten jest natychmiast gotowy do użycia. W przypadku standardowej toksyny niezbędne było jej przygotowanie, zanim można było rozpocząć zabieg. Alluzience ABO liquid zapewnia niemal natychmiastowy efekt, który widoczny jest już 24h od podania.

Co więcej, poprzez to, że roztwór posiada to samo stężenie, efekt zabiegu jest powtarzalny. Sam preparat poddawany był bardzo szczegółowym badaniom klinicznym, zanim został dopuszczony do użytku. Dlatego jest środkiem bardzo bezpiecznych dla zdrowia pacjentów.

Jest obecnie najlepszym, dostępnym środkiem, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, który pozwala na wygładzenie zmarszczek i zwiększenie elastyczności skóry. Sprawdza się w miejscach takich, jak: potoczne kurze łapki, zmarszczki pomiędzy brwiami, poprzeczne czoła. Są to również obszary twarzy, której determinują odbiór danej osoby, jeśli chodzi o jej wiek. Ich wygładzenie sprawia, że twarzy wygląda na młodszą.

Nowoczesne zabiegi w medycynie estetycznie

Dla wielu osób kwestia wieku, a przede wszystkim widocznych zmarszczek, jest bardzo ważna. Niejednokrotnie w negatywny sposób odbija się na samoocenie. Dlatego osoby te poszukują sposobów, które pozwolą na odmłodzenie skóry. Należy jednak pamiętać, że wszelkiego rodzaju zabiegi, w których wykorzystuje się toksyny botulinowe, jak również inne preparaty, wykonuje wyłącznie lekarz medycyny estetycznej. Jednocześnie, producenci tego rodzaju preparatów, świadomi swojej roli we współczesnej medycynie, dołożyli wszelkich starań, by oferowane przez nich rozwiązanie spełniło oczekiwania zarówno pacjentów, jak również lekarzy. Dlatego powstał ABO liquid.

ABO liquid – dla kogo?

Zabieg ten dedykuje się przede wszystkim osobom, u których zmarszczki są już widoczne, jak również skóra utraciła pierwotną elastyczność. Zabiegi z użyciem botoksu zapewniają wysoki efekt estetyczny, a jednocześnie minimalne ryzyko wystąpienia objawów niepożądanych. Przewiduje się także możliwość cyklicznego przeprowadzenia zabiegu u osób młodszych.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Należy pamiętać, aby podczas rozmowy z lekarzem, udzielam wyłącznie szczerych odpowiedzi, zgodnych z aktualnym stanem zdrowia, jak również przebytymi chorobami. Wśród przeciwwskazań do zabiegu znajdują się:

  • grypa oraz przeziębienie
  • choroba nowotworowa
  • alergia na botoksem
  • infekcja skóry, która występuje w planowanym miejscu przeprowadzenia zabiegu
  • przewlekłe choroby autoimmunologiczne
  • zażywanie przez pacjenta leków rozkurczowych
  • zaburzenie krzepnięcia krwi

 

Jeśli u pacjenta nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań, może on niemal natychmiastowo przystąpić do zabiegu. Wszelkich informacji, zarówno o sposobie jego wykonania, jak również ewentualnym przygotowaniu się pacjenta, udziela wykwalifikowany personel w odpowiednim czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *